הבחירה שלך - אנחנו איתך
בכל סוג של משכנתה
קונים לנו בית
זו משכנתה ראשונה/יחידה
התרגשות ☺ משכנתה ראשונה, משמעותה שזו פעם ראשונה שאתם פונים בעניין לבנקים (גם אם אתם בני מזל וכבר יש נכס רשום על שמכם ☺ )
השתדרגנו בחיים
משפרים דיור
התרגשות ☺ מוכרים את הדירה הקיימת וקונים אחת חדשה.
בא לנו להשקיע
התרגשות ☺ קונים עוד דירה להשקעה ומשאירים את הדירה הקיימת.
הגיע הזמן למחזר משכנתה
חשיבה נכונה, חייב לבדוק את התנאים של המשכנתה הנוכחית כדי לראות שאנחנו לא יוצאים פרייארים מול הבנק
כיצד הטכנולוגיה שלנו משנה את כללי המשחק
1

שאלון קליל כרגיל, בנוהל... כמה שאלות קצרות, כדי שנקבל את כל התמונה ונוכל להציע את המשכנתה האופטימלית עבורך

2

הצעה משתלמת Wifix תפעיל בשבילך את כח הקנייה שלה ותציע את תכנית המשכנתה המושלמת בשבילך – הריביות הטובות ביותר. התנאים הכי שווים.
עד כאן גם ללא עלות.

3

ליווי יועץ משכנתאות

לאחר רכישת השירות יצטרף לתהליך יועץ המשכנתאות של wifix שיגרום לבנקים לרוץ אחריך  וישיג עבורך את הריביות האטרקטיביות והתנאים האופטימליים למשכנתה שלך.
דיגיטל זו התחלה מושלמת אבל האנשים שלנו ילוו אותך עד לקו הגמר.

 

משכנתה עם Wifix מכל הסיבות הנכונות
מתחייבים להצעה הטובה ביותר

הסתדרת! אנחנו ב wifix יודעים בוודאות שנשיג עבורך את המשכנתה עם התנאים הטובים ביותר. זו התחייבות!

משכנתה לבית – מהבית

wifix תעבוד בשבילך. יועצי המשכנתאות שלנו ידאגו להשיג לך את התנאים הטובים ביותר. כן, כן הם יעבדו מול הבנקים ויריבו בשבילך...לך יישאר רק להרים רגליים על השולחן ולשתות קפה.

כח קנייה שמשיג את המקסימום

ל-wifix יש את כח הקנייה הכי גדול במשק, שמשיג את התנאים הטובים ביותר. תוסיפו ניסיון מקצועי מוביל בתחום וקשרים מעולים בכל הבנקים – והנה התוצאות הטובות ביותר עבורך

גם שנים אחרי אנחנו איתכם

המשכנתה שנסדר לך היום היא הטובה ביותר. בעוד כמה שנים אולי יהיה כדאי למחזר. אנחנו נמשיך לעקוב בשבילך ונעדכן אותך כשההזדמנות תגיע.

לקוחות שחסכו מספרים

ז'אק אדרי

למה אני ממליץ? מאוד פשוט....התחלתי לעבוד לבד מול הבנקים לפני שפניתי לשירות ונכנסתי לעולם שאם אתה לא שוחה אולימפי אתה טובע... ברגע שהתחברתי לשירות וקישרו אותי ליועצת ליאורה, כל הסיפור נהיה פשוט יותר. במקום שאני ארוץ בין הבנקים ליאורה עשתה הכל בשבילי ובסוף קיבלתי הצעות הרבה יותר טובות בזכותה . השירות שלה היה מקצועי , אדיב וגם שלא הכרנו לפני הרגשתי שיש על מי לסמוך.. כמובן שאחזור בהמשך ואמליץ לחברים . Wifix אלופים ליאורה מדהימה

Ben Danon

וויפיקס הגישו לי בקשה לאישור עקרוני, בנו לי תמהיל משכנתא, ויצאו למכרז מול 3 בנקים נבחרים על הריביות. ניסיתי לנצח את ההצעה שהם השיגו לי בעצמי מול בנק אחר ולא הצלחתי. לאורך כל התהליך הם היו זמינים מאוד, גם בוואטסאפ, והיו סבלניים לשינויים ולכל השאלות שלי. וכל זאת במחיר של פחות מחצי ממה שיקח יועץ משכנתה אחר. ממליץ בחום!

Yanai Gal

ממליץ בחום על וויפיקס ועל ליאורה המדהימה! קיבלנו בזכותם משכנתא גם בתמהיל מדהים וגם בריביות מעולות. הליווי של ליאורה בכל הדרך היה מקצועי, מלמד וקשוב, והיא נלחמה עבורנו מול הבנקים ולא וויתרה עד שהשיגה לנו את הריביות שהיא כיוונה אליהן. ניכר שלאנשים שם יש ניסיון רב בתחום כך שהם מכירים המון דרכים יצירתיות לקבל משכנתא טובה יותר. גם מבחינת המחיר - המחיר שלהם הרבה יותר טוב מכל יועץ משכנתאות אחר שבדקנו/שמענו עליו. ** דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון - ההתנהלות מולם היא דיגיטלית בלבד, כלומר דרך המייל ובשיחות טלפון בלבד. קצת חששנו מזה בהתחלה אבל בדיעבד זה לא הפריע לתהליך.

Ofer Schreiber

קיבלתי המלצה חמה על וויפיקס מחבר. כל התהליך איתם היה פשוט, קל וזורם. קיבלו פרטים, יצאו למכרז עם 3 בנקים, היו זמינים כל הזמן בטלפון ובוואטסאפ, ובסוף הביאו הצעה שאי אפשר היה להתחרות איתה. תודה לכל הצוות, ובמיוחד לאינה על השירות הכי טוב שקיבלתי בארץ

Sam Zybert

נעזרתי בהם בחודשים האחרונים, וקיבלתי שרות מעולה. בעיקר מאשת הקשר שלי בחברה - ליאורה. אין לי מילים לתאר עד כמה היא התאמצה עבורי. זה מתחיל מניתוח של המשכנתה הקיימת, הצעות ליעול ושיפור ותכנון קדימה של ההחזרים בהתאם לתמונה הכוללת. בלי קשר, קשר ישיר עם הבנקים. מעקב שוטף עד לסיום הטיפול. הקיצר... מקצוענים ושירותיים ביותר. שמחתי מאד. תודה

הכוח של בעולם הפינטק
150,000
נהנים מהשירות שלנו
מעל 2.5 מיליארד
סכום הכסף שהוענק כהלוואות
208,458
הלוואות ניתנו דרכנו