הבחירה שלך - אנחנו איתך
בכל סוג של משכנתא
קונים לנו בית
או מגרש לבניה עצמית
התרגשות ☺ משכנתא ראשונה, משמעותה שזו פעם ראשונה שאתם פונים בעניין לבנקים (גם אם אתם בני מזל וכבר יש נכס רשום על שמכם ☺ )
בא לנו להשקיע
התרגשות ☺ קונים עוד דירה להשקעה ומשאירים את הדירה הקיימת.
הגיע הזמן למחזר משכנתא
חשיבה נכונה, חייב לבדוק את התנאים של המשכנתא הנוכחית כדי לראות שאנחנו לא יוצאים פרייארים מול הבנק
איחוד הלוואות
מדהים! שההחזר החודשי של ההלוואות מתחיל לחנוק, זה הזמן לקחת הלוואה אחת גדולה שתכסה את הכל ופריסה לתשלומים נמוכים ונוחים
כיצד הטכנולוגיה שלנו משנה את כללי המשחק
1

שאלון קליל כרגיל, בנוהל... כמה שאלות קצרות, כדי שנקבל את כל התמונה ונוכל להציע את המשכנתא האופטימלית עבורך

2

הצעה משתלמת Wifix תפעיל בשבילך את כח הקנייה שלה ותציע את תכנית המשכנתא המושלמת בשבילך – הריביות הטובות ביותר. התנאים הכי שווים.
עד כאן גם ללא עלות.

3

ליווי יועץ משכנתאות

לאחר רכישת השירות יצטרף לתהליך יועץ המשכנתאות של wifix שיגרום לבנקים לרוץ אחריך  וישיג עבורך את הריביות האטרקטיביות והתנאים האופטימליים למשכנתא שלך.
דיגיטל זו התחלה מושלמת אבל האנשים שלנו ילוו אותך עד לקו הגמר.

 

משכנתא עם Wifix מכל הסיבות הנכונות
מתחייבים להצעה הטובה ביותר

הסתדרת! אנחנו ב wifix יודעים בוודאות שנשיג עבורך את המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר. זו התחייבות!

משכנתא לבית – מהבית

wifix תעבוד בשבילך. יועצי המשכנתאות שלנו ידאגו להשיג לך את התנאים הטובים ביותר. כן, כן הם יעבדו מול הבנקים ויריבו בשבילך...לך יישאר רק להרים רגליים על השולחן ולשתות קפה.

כח קנייה שמשיג את המקסימום

ל-wifix יש את כח הקנייה הכי גדול במשק, שמשיג את התנאים הטובים ביותר. תוסיפו ניסיון מקצועי מוביל בתחום וקשרים מעולים בכל הבנקים – והנה התוצאות הטובות ביותר עבורך

גם שנים אחרי אנחנו איתכם

המשכנתא שנסדר לך היום היא הטובה ביותר. בעוד כמה שנים אולי יהיה כדאי למחזר. אנחנו נמשיך לעקוב בשבילך ונעדכן אותך כשההזדמנות תגיע.

לקוחות שחסכו מספרים

ז'אק אדרי

למה אני ממליץ? מאוד פשוט....התחלתי לעבוד לבד מול הבנקים לפני שפניתי לשירות ונכנסתי לעולם שאם אתה לא שוחה אולימפי אתה טובע... ברגע שהתחברתי לשירות וקישרו אותי ליועצת ליאורה, כל הסיפור נהיה פשוט יותר. במקום שאני ארוץ בין הבנקים ליאורה עשתה הכל בשבילי ובסוף קיבלתי הצעות הרבה יותר טובות בזכותה . השירות שלה היה מקצועי , אדיב וגם שלא הכרנו לפני הרגשתי שיש על מי לסמוך.. כמובן שאחזור בהמשך ואמליץ לחברים . Wifix אלופים ליאורה מדהימה

בן דנון

וויפיקס הגישו לי בקשה לאישור עקרוני, בנו לי תמהיל משכנתא, ויצאו למכרז מול 3 בנקים נבחרים על הריביות. ניסיתי לנצח את ההצעה שהם השיגו לי בעצמי מול בנק אחר ולא הצלחתי. לאורך כל התהליך הם היו זמינים מאוד, גם בוואטסאפ, והיו סבלניים לשינויים ולכל השאלות שלי. וכל זאת במחיר של פחות מחצי ממה שיקח יועץ משכנתא אחר. ממליץ בחום!

ינאי גל

ממליץ בחום על וויפיקס ועל ליאורה המדהימה! קיבלנו בזכותם משכנתא גם בתמהיל מדהים וגם בריביות מעולות. הליווי של ליאורה בכל הדרך היה מקצועי, מלמד וקשוב, והיא נלחמה עבורנו מול הבנקים ולא וויתרה עד שהשיגה לנו את הריביות שהיא כיוונה אליהן. ניכר שלאנשים שם יש ניסיון רב בתחום כך שהם מכירים המון דרכים יצירתיות לקבל משכנתא טובה יותר. גם מבחינת המחיר - המחיר שלהם הרבה יותר טוב מכל יועץ משכנתאות אחר שבדקנו/שמענו עליו. ** דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון - ההתנהלות מולם היא דיגיטלית בלבד, כלומר דרך המייל ובשיחות טלפון בלבד. קצת חששנו מזה בהתחלה אבל בדיעבד זה לא הפריע לתהליך.

עופר שרייבר

קיבלתי המלצה חמה על וויפיקס מחבר. כל התהליך איתם היה פשוט, קל וזורם. קיבלו פרטים, יצאו למכרז עם 3 בנקים, היו זמינים כל הזמן בטלפון ובוואטסאפ, ובסוף הביאו הצעה שאי אפשר היה להתחרות איתה. תודה לכל הצוות, ובמיוחד לאינה על השירות הכי טוב שקיבלתי בארץ

סאם זייברט

נעזרתי בהם בחודשים האחרונים, וקיבלתי שרות מעולה. בעיקר מאשת הקשר שלי בחברה - ליאורה. אין לי מילים לתאר עד כמה היא התאמצה עבורי. זה מתחיל מניתוח של המשכנתא הקיימת, הצעות ליעול ושיפור ותכנון קדימה של ההחזרים בהתאם לתמונה הכוללת. בלי קשר, קשר ישיר עם הבנקים. מעקב שוטף עד לסיום הטיפול. הקיצר... מקצוענים ושירותיים ביותר. שמחתי מאד. תודה

הכוח של בעולם הפינטק
150,000
נהנים מהשירות שלנו
מעל 2.5 מיליארד
סכום הכסף שהוענק כהלוואות
208,458
הלוואות ניתנו דרכנו