אודותינו

חברת וויפיקס שירותים פיננסים בע”מ, הינה חברת טכנולוגיה פיננסית (פינטק) הראשונה בישראל להעביר את תחום ייעוץ המשכנתא המסורתי לעולם הדיגיטלי

החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי אנשי מקצוע מומחים מתחום הטכנולוגיה, המשכנתאות והפיננסים. WIFIX עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הבנקים המובילים בישראל בתחום המשכנתאות.

החברה פיתחה מערכת ייחודית, המבוססת על אלגוריתם מורכב, בטכנולוגית למידת מכונה. מערכת זו לומדת את ממוצעי הריביות מאלפי לקוחותינו ויודעת לחשב את הרכב המשכנתא האופטימלי הלוקח בחשבון את כמות המסלולים הרצויה, אורך כל מסלול, כמות הכסף בכל מסלול ודירוג הלווה.

וויפיקס הינה חלק מקבוצת שכ”ל.

אודות קבוצת שכ”ל

קבוצת שכ”ל (שקט כלכלי) הפכה לשם דבר בעולם הפיננסים בזכות ההלוואות המשתלמות שהיא משיגה עבור סטודנטים, שכירים ועצמאיים זאת על ידי איגוד כוח צרכני מול הבנקים.

החברה מטפלת ב 30 אלף הלוואות סטודנטים בכל שנה, מעל 2.5 מיליארד שח ניתנו עד היום. כ 300 אלף הלוואות ניתנו דרך החברה.

לאתר הקבוצה -
https://www.sachal.co.il

אודות קבוצת G-STAT

שותפה נוספת ב – WIFIX אשר מובילה את חזוננו הטכנולוגי ואחראית על הפיתוח, התחזוקה וההתממשקות לבנקים, הינה חברת G-STAT
G-STAT הנה החברה הוותיקה והמובילה בישראל בפיתוח ואינטגרציה של פתרונות אנליטיים מתקדמים ופתרונות טכנולוגיים ועסקיים בתחום ניהול הסיכונים.
G-STAT מפתחת ומתחזקת את מודלי דירוג האשראי (ומודלים משלימים) בתחום הקמעונאי, ה- SME והמשכנתאות למרבית שוק האשראי, ובכלל זה הבנקים הגדולים, חברות כרטיסי האשראי ונותני אשראי חוץ בנקאיים. לחברה ניסיון של עשרות שנים ומאות פרויקטים מוצלחים בתחום לשביעות רצון לקוחותיה. החברה המונה כ- 200 עובדים והוקמה בשנת 1998.

לאתר קבוצת G-STAT –
www.g-stat.com

השילוב בין הטכנולוגיה המייצרת חיסכון לבין כח הקניה מול הבנקים, מאפשר ללקוחותינו להנות מהרכב המשכנתא האופטימלי עבורם ומריביות אטרקטיביות, מהטובות בישראל.

כתבו עלינו
הלינק לכתבה