מחזור משכנתא

מחזור משכנתה משמעותו לפרוע את המשכנתה הקיימת ולהחליף אותה במשכנתה חדשה. ניתן לעשות זאת באותו בנק – מחזור פנימי, או לחלופין בבנק מתחרה – מחזור חיצוני.

סיבות נפוצות למחזור משכנתה

  • חיסכון בריביות הקיימות לעומת הריביות הנהוגות בשוק כרגע.
  • קיצור השנים שנותרו לתשלום.
  • הקלה בהחזר החודשי.
  • הכנסת סכום כסף למשכנתה.
תהליך העבודה

מחזור משכנתה אפקטיבי דורש שיטת עבודה בדוקה ומוכחת.
הדרך הלא נכונה אשר לצערנו היא הנפוצה ביותר בציבור, היא לפנות לבנק אשר אצלו המשכנתה מנוהלת ולבקש למחזר את המשכנתה. לבנק שלכם אין אינטרס להרוויח פחות ולכן, גם אם יואיל בטובו לתת הצעה למחזור, היא תהיה ברוב המקרים מעליבה…
על מנת להשיג תוצאה טובה נדרשת הצעה אטרקטיבית מבנק מתחרה. רק אז הסיכויים גוברים להשגת תנאים טובים מהבנק שלכם. יש לדעת היטב כיצד להתנהל במקרה ויש ברשותכם הצעה אטרקטיבית מבנק מתחרה, עצם השגת ההצעה לא מבטיחה את הוזלת הריביות בבנק שלכם. אם לתת דוגמה מעולמות אחרים נפנה לטלוויזיה הרב ערוצית: נניח שאתם לקוחות של חברת הוט ואתם משלמים על השרות יותר מידיי ומעוניינים להוזילו אותו. אתם צריכים לדבר עם שרות הלקוחות ולהתלונן על המחיר ולהגיד שיש לכם הצעה מהמתחרים. במחלקת שרות הלקוחות יתנו לכם הצעה חדשה, זולה יותר ממה שאתם משלמים היום. כידוע, שרות הלקוחות איננה הסמכות הגבוהה במקרים מסוג זה, וכדי להגיע להצעה הטובה באמת צריך “לאיים” בהתנתקות, רק אז תגיע הצעה טובה באמת, בדרך כלל מצוות אחר שנקרא “מחלקת שימור הלקוחות”.

אנו בwifix נלווה אתכם בתהליך ונדאג שתקבלו את ההצעות הטובות ביותר למשכנתה שלכם!

אנו ב Wifix נבנה לכם את המשכנתה החדשה באמצעות האלגוריתם המתקדם שפיתחנו שתפקידו למצוא לכם את החיסכון המקסימלי במשכנתה החדשה שלכם. בנוסף אנו נשיג לכם אישורים עקרוניים עם ריביות על בסיס התמהיל אותו בנינו לכם, מה שנותר יהיה להשיג את אותה הצעת שימור מהבנק שלכם.

במידה והבנק שלכם יצליח להתמודד עם ההצעה שהבאנו אתם תישארו אצלו במידה והוא לא יצליח להתמודד תעברו לבנק שנתן את ההצעה הטובה ביותר.

עלות השרות

שרות מחזור המשכנתה המהפכני של Wifix נעשה בתהליך דיגיטלי מהיר ופשוט ובליווי צמוד של יועץ. עלות השרות הינה 5,900 ₪ כולל מע”מ בלבד

השרות כולל ייעוץ, בדיקת כדאיות בחינם, וליווי מלא ע”י יועץ משכנתאות מקצועי מצוות היועצים של wifix.