ייעוץ משכנתא דיגיטלי

בעמוד זה נסביר מהו ייעוץ משכנתה דיגיטלי ומהם יתרונותיו אל מול ייעוץ משכנתה מסורתי.

תהליך העבודה בייעוץ משכנתה מסורתי:

אורך התהליך הינו בסביבות חודש.

לאחר שהשארתם פרטים ייצרו איתכם קשר ותתבצע שיחת “ייעוץ” ראשונית. מדובר בשיחה טלפונית שהיא מעיין שיחת סינון הבוחנת אם הינכם מועמדים טובים לקבלת משכנתה. לרוב ניתן כבר לתמחר את העסקה במעמד שיחה זו, אך מבקשים מכם בכל זאת להגיע לפגישה פיזית ללא עלות, מדובר בטקטיקה ידועה המעלה את הסיכוי לסגור איתכם עסקה. בפגישה עצמה יועץ המשכנתה (איש המכירות) ינסה להבין את מהות העסקה על מנת שיוכל לתמחר אותה בהתאם. הפגישה הראשונית אינה פגישה שאמורה לתת לכם ייעוץ אלה לתת לאיש המכירות המיומן יותר או פחות, את האפשרות לסגור עסקה. אם השתכנעתם מפאר המשרדים ומהאמינות ששידר איש המכירות נפרדתם מסכום שנע בין 5,000 ₪ ל 30,000 ₪ והכל תלוי ביכולת של איש המכירות לשכנע אתכם כמה מורכבת עסקתכם וכמה טוב שיש מי שמלווה אתכם. לאחר שחתמתם על ההסכם מול היועץ מגיע שלב איסוף הניירת ובניית התמהיל. היועץ שולח את התמהיל לבנקים עימם הוא עובד ומייצר מכרז ריביות. לאורך הדרך היועץ “מלווה” את הלקוח, זהו בעיקרון אקט פסיכולוגי שאמור לתת ללקוח הרגשה שיש מישהו אשר מבין בחומר לצידו על מנת לענות על שאלות אם מתגלות. השלב הבא הינו החתימה על המשכנתה בבנק-היועץ סיים את תפקידו.

תהליך העבודה בייעוץ משכנתה דיגיטלי:

אורך התהליך הינו מספר ימים.

נכנסים לאתר, ממלאים פרטים מדויקים, ומשלמים על השרות.

לאחר התשלום באזור האישי באתר יתקבל תמהיל המשכנתה שנבנה על בסיס התשובות אותן סיפקתן.

תהליך בניית התמהיל- אנו בעזרת חברת G-STAT – בנינו אלגוריתם הלוקח בחשבון עשרות אלפי משתנים ומנפיק תוך שניות את התמהיל המומלץ למשכנתה, האלגוריתם לוקח בחשבון את התשובות שסיפקתם ויודע ללא לספק תשובות מושלמות ללא טעויות אנוש. התמהיל שנבנה נשלח מיידית למספר בנקים. הבנקים שעובדים איתנו מודעים לכך שהם מצויים במכרז עם בנקים נוספים ולכן משתדלים לתת תשובות מהירות ואטרקטיביות על מנת לזכות בעסקה ובלקוחות. תוך מספר ימים מתקבלים האישורים העקרוניים עם הריביות ישירות לאזור האישי, מה שנותר לכם זה לבחור עם איזה בנק אתם רוצים להתקדם. השרות שלנו הוא ברמה הארצית, אנו עובדים עם ההנהלות המרכזיות של הבנקים. ברגע שאתם מאשרים הצעה מבנק מסוים אני יוצרים קשר עם המרכז והם משייכים את הבקשה לסניף ספציפי הקרוב לאזור מגוריכם על מנת לקדם את התהליך כמה שיותר מהר.

ייעוץ משכנתה דיגיטלי כשמו כן הוא, זהו שרות דיגיטלי, מהיר, ללא צורך בטפסים מיותרים ובחתימות ובשליחת ניירת. זהו שרות שבנוי על הצהרת הלקוח. ומטרתו הינה להביא את הלקוח למצב של חתימות בבנק הנבחר, אחרי שיש בידו תמהיל אידיאלי, אחרי שנעשה בעבורו מכרז ריביות בין מספר בנקים והכל תוך עניין של ימים ובעלות זולה ביותר.

בכמה מאות שנים האחרונות מאז המהפכה התעשייתית מכונות מחליפות בני אדם וגורמות לייעול וזירוז תהליכים. עם השנים המכונות הפכו ליותר ויותר חכמות והיום הם בעלות יכולת ניתוח וחשיבה עצמית ומביאות למהפכה בתעשיות שלמות. בעידן הדיגיטלי של ימינו ובמיוחד בעידן הקורונה, יש המון תעשיות מסורתיות שהולכות לכיוונים הדיגיטליים וכל פעם שזה קורה מדובר על מהפכה של ממש באותו תחום.

אנו גאים לומר שחברתנו מביאה את המהפכה הדיגיטלית לעולם המסורתי של ייעוץ המשכנתה.

וויפיקס – מהפכה דיגיטלית בעולם המשכנתה